Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Thank you so Much NOSYBE /MADAGASCAR....From TANDALE to fill up the Stadium in the country wich don't speak Swahili no English...Dah I can't Explain how gratef

siku 3 zilizopita1 views

Thank you so Much NOSYBE /MADAGASCAR....From TANDALE to fill up the Stadium in the country wich don't speak Swahili no English...Dah I can't Explain how grateful i amGHANA!!! SEE YOU ON THE 22ND OF SEPTEMBER (Shukran sana NOSY BE/ MADAGASCAR DAH!...Kutoka TANDALE hadi kujaza nchi Ambayo hawajui Kiswahili wala Kingereza..wanaongea Lugha yao na Kifansa tu.....Dah Sina cha kuzungumza Zaidi ya Kumshkuru Mwenyez Mungu kwa baraka zake juu yangu... Asante pia Mashabiki kwa kuendelea kunisupport na kupokea kidogo Changu Niwapacho...Asante Mwenyez Mungu kwa kuibariki Bongo fleva yetu GHANA!!! SEE YOU ON THE 22ND OF SEPTEMBER #SimbaInNosyBe #SimbaInMadagascar ukambaofficial #WCB4LIFE

Report this video

Select an issue

Embed the video

Thank you so Much NOSYBE /MADAGASCAR....From TANDALE to fill up the Stadium in the country wich don't speak Swahili no English...Dah I can't Explain how gratef
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6rtzp3" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above