Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Okul Müdürü, 2 Öğretmen ve 16 Öğrenci, Lise Öğrencisi Kıza 6 Ay boyunca Tecavüz Etti

28 gün önce84.1K views

haberler

Haberler.com

Hindistan'da, tecavüze uğradığını öğrendikleri lise öğrencisi kıza, olayı başkalarına söylemek ile tehdit eden okul müdürü, 2 öğretmen ve 16 öğrenci 6 ay boyunca tecavüz etti.
Hindistan'ın doğusunda bulunan Bihae şehrinde 15 yaşındaki bir kız öğrenci, okul müdürü, iki öğretmen ve okulunda bulunan on altı öğrencinin tecavüzüne uğradı. 6 ay boyunca rutin olarak tecavüze uğrayan genç kız, Temmuz başında polise başvurarak tecavüzcüleri ihbar etti.TECAVÜZÜ ÖĞRENENLER TECAVÜZ ETTİOlay soruşturan polis amiri Anuj Kumar, kızın okul dışında tecavüze uğradığını, bunu öğrenen öğretmen ve öğrencilerin kızı tecavüze uğradığını başkalarına söylemek ile tehdit ederek altı ay boyunca kıza tecavüz ettiklerini söyledi. 7 KİŞİ YAKALANDI, DİĞERLER ARANIYORKızın olayı polise bildirmesinden sonra polis, okul müdürü, iki öğretmen ve dört öğrenciyi gözaltına alırken diğer tecavüzcülerin yakalanması içinse çalışma devam ediyor.

https://www.haberler.com/okul-muduru-2-ogretmen-ve-16-ogrenci-lise-11046042-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Okul Müdürü, 2 Öğretmen ve 16 Öğrenci, Lise Öğrencisi Kıza 6 Ay boyunca Tecavüz Etti
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6oke4d" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle