Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

2. Uluslararası Sağlıkta Bilişim ve Bilgi Güvenliği Kongresi

9 ay önce32 views

haberler

Haberler.com

Sağlık Akademisyenleri Derneği tarafından düzenlenen "2. Uluslararası Sağlıkta Bilişim ve Bilgi Güvenliği Kongresi" Antalya'da başladı.


Belek turizm merkezindeki bir otelde gerçekleştirilen kongrede, sağlıkta bilgi sistemleri, siber güvenlik, kişisel verilerin korunması ve güvenli veri depolama konuları değerlendirildi.

Kongre Başkanı Gürbüz Yüksel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bilişim ve iletişim çağı olduğunu, dünyadaki gelişmelerin baş döndürücü bir hızla devam ettiğini söyledi.

Türkiye'nin de bunun dışında kalmadığını vurgulayan Yüksel, "Ülkemizde de yeni iletişim teknolojileri ve bunların sunduğu imkanlar yakından izlenip hızla uygulamaya geçiyor. Pek çok kişi araştırmak, iletişim kurmak, sosyal ağlarda yer almak, ekonomik etkinliklerde bulunmak ya da sadece eğlenmek için internete bağlanıyor. Sosyal medyası bulunmayan genç hemen hemen yoktur." diye konuştu. Haber

http://haberler.com/2-uluslararasi-saglikta-bilisim-ve-bilgi-guvenligi-10229926-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

2. Uluslararası Sağlıkta Bilişim ve Bilgi Güvenliği Kongresi
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x68nrhi" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle