Karşıya Yükle

YAZICIOGLU Basbug Olmak Gibi Bir İddiam Yok

Alperen Türk

Alperen Türk

196
10 653 izlenme
  • Bilgi
  • Dışa aktar
  • Ekle
  • Çalma Listeleri
www.AlperenTurk.com

Yazıcıoğlu: “Başbuğ olmak gibi bir iddiam yok” diyerek Başbuğ sıfatını kabul etmediğini açıkladı.

Birtakım internet sitelerinde Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’na “Başbuğ” denmesi tartışma konusu oldu.

Yazıcıoğlu’nun “ O sıfat sahibine aittir, kabul etmiyorum” diyerek, her zeminde reddetmesine rağmen birkaç bölücü ve marjinal sitenin uluorta bu tartışmalara girmesi üzerine, Yazıcıoğlu ile özel olarak gerçekleştirdiğimiz ve Başbuğ sıfatını kabul etmediğine dair görüntüleri yayınlama ihtiyacı duyduk.

Türk Milleti elbette Lidersiz, Başbuğsuz kalmamıştır ve kalmayacakta! Lakin; bu tartışma zeminini hazırlayanların asıl niyetlerinin Töre'den ziyade “nefsi” olduğunu gayet iyi biliyoruz.

Umarız ki bu tartışmalar artık son bulur ve yorgun Türkiye'nin yeniden kalkınması için ihtiyaç duyduğu Ülkücü Hareket'e bir fitnenin daha sızmasına engel oluruz.!

1 yorum

arkadaşım bizim iktidar olmamıs mümkün diil o yıllarda göndermediler bahçeliyi şimdi cezasını çekiyorlar. tamam adam iyi bi adam fakat iki lafı kagıttan bakmadan okuyamayan 132 millet vekili varken ben bu işi yapamam diyip başbakanlığı red eden bi liderle bu işler hayalden öteye geçmez unutma gençlerin gepsi aynı fikirde bunu da unutmayın
farukserkanoguz 6 sene önce