Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Tüik'e Göre Diyarbakır Mutsuz İllerin Başında

10 ay önce6 views

haberler

Haberler.com

TÜİK'e göre Diyarbakır mutsuz illerin başındaDİYARBAKIR - Türkiye İstatistik Kurumu'nun 'Yaşam Memnuniyeti Araştırması' 2016 yılı verilerine göre Diyarbakır en mutsuz illerin başında geliyor.
TÜİK'e göre Diyarbakır mutsuz illerin başında

DİYARBAKIR - Türkiye İstatistik Kurumu'nun 'Yaşam Memnuniyeti Araştırması' 2016 yılı verilerine göre Diyarbakır en mutsuz illerin başında geliyor.
TÜİK 'Yaşam Memnuniyeti Araştırması' 2016 yılı verilerine göre, Diyarbakır en mutsuz illerin başında geliyor. 'Mutsuzların il nüfusuna oranı' kriterine göre yapılan araştırmada, yüzde 24,75 ile Diyarbakır en mutsuz il olarak açıklandı. İHA'ya konuşan Diyarbakırlılar, gerçekten mutsuz olduklarını, iş, AŞ ve huzur istediklerini belirtti.
"Okuyan da işsiz okumayan da"
Sorunun ekonomik olduğunu belirten üç çocuk babası Hüseyin Özkaya, araştırma verilerinin doğru olduğunu ifade etti. Özkaya, "Bence doğru bir araştırma. Çünkü genç nüfus çok, işsizlik bayağı başını almış gidiyor. Haber

http://haberler.com/tuik-e-gore-diyarbakir-mutsuz-illerin-basinda-10033256-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Tüik'e Göre Diyarbakır Mutsuz İllerin Başında
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x60y4a6" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle