Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Diyarbakırlı Bin Yetim Çocuğa Kırtasiye Yardımı

10 ay önce7 views

haberler

Haberler.com

Diyarbakır'da, Yetim Öksüz ve Kimsesiz Çocuklarla Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Vakfı (Yetimler Vakfı), yeni eğitim öğretim yılı öncesinde bin yetim çocuğa kırtasiye yardımında bulundu.


Merkez Kayapınar ilçesindeki vakıf binasında gönüllüler tarafından hazırlanan kırtasiye malzemeleriyle doldurulan çantalar, aralarında terör mağdurları ve Suriyeli sığınmacıların da bulunduğu yetim çocuklara dağıtıldı.

Yetimler Vakfı Genel Başkanı Fikri Karavil, AA muhabirine, bin yetim çocuğa kırtasiye yardımında bulunduklarını belirtti.

Diyarbakır'daki yetim çocukların ailelerine de yardım ulaştırdıklarını ifade eden Karavil, "Tüm hayırseverlerden yetimlere sahip çıkmalarını istiyoruz." dedi.

Düzenli olarak her ay yetim çocukların ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını anlatan Karavil, "Her geçen gün yetim çocuklarımızın sayısı artıyor. Bu yardımların tümünü hayırseverlerin katkılarıyla yapıyoruz. Bu da gösteriyor ki toplumun yetimlere karşı hassasiyeti var. Haber

http://haberler.com/diyarbakirli-bin-yetim-cocuga-kirtasiye-yardimi-10032091-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Diyarbakırlı Bin Yetim Çocuğa Kırtasiye Yardımı
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x60uuqq" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle