Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Maçın Ardından - Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Işık - İstanbul

11 ay önce9 views

haberler

Haberler.com

Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Candaş Tolga Işık, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün yaptığı açıklamalara cevap verdi.


Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Işık, "Yılda 2 kez Beşiktaş sayesinde haber oluyor. Burası güzelliklerle anılması gereken bir yer. Başka söyleyecek bir şeyim yok." diye konuştu.

Siyah-beyazlı kulübün resmi Twitter hesabından yayımladığı forma reklamı ile ilgili konuşan Işık, "Forma lansmanında 'Daha iyi bir şey yapılamaz mıydı' diye konuşuluyordu. Bugün Beşiktaş'a yakışan bir lansman yaptığımızı düşünüyorum. Umarım önümüzdeki ilk iç saha maçında yeni formalarla Beşiktaş taraftarı burada olur." dedi.

Transferle ilgili bir soruya siyah-beyazlı yönetici, "Başkanımız diyor ya 'Beşiktaş'ta transfer bitmez' diye. Ben de onlardan duyuyorum transferi. Başkan, Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu yapıyor her şeyi. Biz de iletişim grubu olarak bunu destekleyecek işler yapmak istiyoruz. Haber

http://haberler.com/macin-ardindan-besiktas-kulubu-iletisimden-sorumlu-9927618-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Maçın Ardından - Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Işık - İstanbul
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5wvjlz" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle