Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ora News - Rikthehet alarmi i zjarreve në jug, ndërhyjnë helikopterët VIVA

11 months ago0 views

Subscribe në Ora Neës këtu http://bit.ly/1s5j7UT
Reshjet e shiut kanë shuar flakët në pjesën më të madhe të Shqipërisë, por në jug të Shqipërisë alarmi është rikthyer sërish, kjo edhe për faktin se reshjet kanë qenë të pakta në këtë zonë.
Menjeherë pas situatës së krijuar, herët në mëngjes helikopterët e Viva kanë nisur operacionin për vënien në kontroll të flakëve për të mos lejuar përhapjen e mëtejshme si dhe për ti shuar përfundimisht ato.

Për më shumë lexoni në:
http://www.oranews.tv/vendi/rikthehet-alarmi-i-zjarreve-ne-jug-nderhyjne-helikopteret-viva/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ora News - Rikthehet alarmi i zjarreve në jug, ndërhyjnë helikopterët VIVA
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5wv1ss" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above