Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ora News - Frika nga azili, 39 shtetasve u refuzohet udhëtimi nga Rinasi

11 months ago0 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT
Plot 39 shtetasve nuk janë lejuar të udhëtojnë nga aeroporti i Rinasit pasi kanë pasur dyshime se do të kalonin kufirin për të kërkuar azil në një nga vendet e BE-së.
Po kështu gjatë këtyre ditëve janë arrestuar 5 shtetas, si dhe janë proceduar penalisht në gjendje të lirë 4 të tjerë, për veprën penale ?Falsifikimi i pasaportave, letërnjoftimeve ose i vizave?
Masat janë forcuar në kuadër të bllokimit të shtetasve që kanë për qëllim kalimin e kufirit për të kërkuar azil në një nga vendet e BE-së
Për më shumë lexoni në:
http://www.oranews.tv/vendi/frika-nga-azili-39-shtetasve-u-refuzohet-udhetimi-nga-rinasi/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ora News - Frika nga azili, 39 shtetasve u refuzohet udhëtimi nga Rinasi
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5wuhbi" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above