Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ora News - Helikopterët VIVA izoluan flakët në Malësinë e Madhe

11 months ago0 views

Subscribe në Ora Neës këtu http://bit.ly/1s5j7UT
Disa vatra zjarri që alarmuan edhe Malësinë e Madhe gjatë orëve të fundit, u arritën të viheshin në kontroll falë ndërhyrjes së shpejtë të helikopterëve të VIVA që asistuan me sukses në aksion bashkë me Emergjencat Civile dhe stafin e zjarrfikëses në këtë njësi administrative.

Kryetari i Malësisë së Madhe, Tonin Marinaj, konfirmoi se falë ndërhyrjes së shpejtë situata iu rikthtye normalitetit. Megjithese ai theksoi, se zjarret me gjasë janë të qëllimshme.
Për më shumë lexoni në:
http://www.oranews.tv/vendi/helikopteret-viva-izoluan-flaket-ne-malesine-e-madhe/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ora News - Helikopterët VIVA izoluan flakët në Malësinë e Madhe
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5wubjt" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above