Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Trump telefonon guvernatorin e Guamit - Top Channel Albania - News - Lajme

11 months ago0 views

E ndërsa tensionet mes SHBA dhe Koresë së Veriut janë rritur në nivele të pashënuara më parë, me këtë të fundit që ka gati planin për një sulm ndaj Guamit, presidenti Donald Trump ka menduar t?i telefonojë guvernatorit të ishullit të vogël amerikan.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Trump telefonon guvernatorin e Guamit - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5wsve5" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above