Alfa Romeo MiTo: kompaktowy sportowiec

NewsAuto.pl

przez NewsAuto.pl

454
7 237 odsłon
  • Info
  • Eksport
  • Dodaj do
Alfa Romeo MiTo z doładowanymi silnikami 1,4 TB i 1,6 JTDM dostępne będą we Włoszech w poziomach wyposażenia Progression i Distinctive. Dopłata za jednostkę wysokoprężną wynosi zaledwie 1000 euro. Bazowa wersja Junior z silnikiem wolnossącym 1,4 MPI sprzedawany będzie za cenę podstawową 15 350 euro (ok. 51 700 zł). Wyposażenie porównywalne będzie do poziomu Distinctive.

Szefostwo Alfa Romeo potwierdziło, że już w przyszłym roku na rynek trafi także topowa wersja GTA. Samochód napędzany będzie silnikiem benzynowym 1,8 l z doładowaniem. Jednostka produkować będzie 169 kW (230 KM).

Niższy poziom wyposażenia Progression obejmie m. in. radio z CD i MP3, 16-calowe koła ze stopów lekkich, system stabilizacji VDC, asystent ruszania na wzniesieniu i elektroniczną blokadę przedniego dyferencjału Q2. W standardzie oferowany jest również system Alfa D.N.A., który zmienia w trzech trybach ustawienia systemów elektronicznych i charakterystykę silnika. We Włoszech w wyposażeniu znajdzie się również alkohol-tester.

Wyższy poziom Distinctive dodatkowo obejmuje... czytaj więcej na RoadLook.pl

1 komentarz

°o° ohh! it`s fantastic !
Przez coalianedeae 4 lata temu