Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ora News - Selami: Bashës i intereson karrigia më shumë se demokratët

last year0 views

Subscribe në Ora News këtu
Në takimet me demokratët e Qarkut të Elbasanit, kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Eduart Selami, kërkoi që listat e votuesve të bëhen publike. Selami tha se demokratët janë krenarë që janë pjesë e partisë dhe nuk ka asnjë arsye që ata të fshihen.
Selami: Hajde ta bëjmë sa më të mirë garën që listat tona të jenë sa më transparente. Listat e votuesve të PD-së duhet të bëhen publike. Nuk janë bërë. Ne nuk duhet t?i lëmë qytetarët, ata votuesit tanë dhe ata që nuk janë anëtarë të Partisë Demokratike, ta shikojnë se çfarë po ndodh këtu. Nuk jemi ne një parti ilegale. Demokratët janë krenarë që janë pjesë e PD-së.
Për më shumë lexoni në:
http://www.oranews.tv/vendi/selami-bashes-i-intereson-karrigia-me-shume-se-demokratet/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ora News - Selami: Bashës i intereson karrigia më shumë se demokratët
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5tqkwa" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above