Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Dëbora mbërthen Kilin - Top Channel Albania - News - Lajme

last year0 views

Reshje të dendura dëbore kanë zbardhur kryeqytetin e Kilit, Santiagon dhe kanë shkaktuar ndërprerje masive të energjisë elektrike që mbrëmjen e kaluar la në errësirë më shumë se 250.000 vetë.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Dëbora mbërthen Kilin - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5tqaud" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above