Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Top Show Magazine, 24 Maj 2017, Pjesa 2 - Top Channel Albania - Talk Show

last year0 views

Tema: Elinel: Tori, ftese nga gruaja
Te ftuar: Albana Osmani, Ervin Kurti, Trimi Jetullahu, Tori, Elinel, Shkurte Fejza, Gresa Behluli
- Elinel nje nder reperat me te suksesshem te momentit sjell kengen e tij me te re, nje bashkepunim me kengetaren e re premtuese dhe mjaft simpatike, Tori! Nje tekst dhe klip ndryshe, ku kengetaret pervecse kendojne edhe aktrojne duke prekur tema te nxehta, sic eshte edhe dhuna ne familje. Bisede mbi bashkepunimin, karrieren, gossip, etj.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Top Show Magazine, 24 Maj 2017, Pjesa 2 - Top Channel Albania - Talk Show
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ssxyp" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above