Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Berat - Drejtori i shkollës “Bab Dud Karbunara” ngacmoi seksualisht 2 nxënëse

last year2 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Drejtori i shkollës së mesme të përgjithshme ?Bab Dud Karnuara? në Berat, Yzedin Hajdaraj, 59 vjeç, është ndaluar nga policia, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht dy nxënëse të klasës së 11-të.
Denoncimi mësohet se ka mbërritur fillimisht në Drejtorinë Arsimore në Berat, ku dy nxënëset me inicialet L.S dhe L.F, në prezencë të psikologes denoncuan drejtorin e shkollës se i kishte ngacmuar seksualisht. Menjëherë psikologia e DAR ka mbërritur me vajzat në organin blu ku ka bërë denoncimin.
Sipas dëshime të dy vajzave drejtori ditën e mërkurë i kishte prekur nxënëset në pjesë të ndryshme të trupit, ndërsa ato ndodheshin në zyrën e tij për të kryer një provim të prapambetur. Drejtori që njëkohësisht është dhe mësues i lëndës së gjeografisë në këtë shkollë mësohet se i kishte marrë nxënëset në drejtori për të kryer provimin e prapambetur.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/ndalohet-drejtori-i-shkolles-ngacmoi-seksualisht-2-nxenese-ne-zyre/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Berat - Drejtori i shkollës “Bab Dud Karbunara” ngacmoi seksualisht 2 nxënëse
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ssxey" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above