Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Report TV - Atentati në Vlorë, makina e autorëve e vjedhur 10 ditë më parë në Durrës

last year0 views

TXG8MkagApxY704

Report TV

Shqiptarja.com sjell detaje të reja nga atentati i mbrëmshëm në Vlorë ku humbën jetën Drejtori i OSHEE, Roland Saliu dhe biznesmeni i njohur Mirvjen Hyseni.

Automjeti tip BMW me targa AA 348 PC, ngjyrë gri dhe me xhama të zinj, i përdorur nga autorët e krimit, rezulton i vjedhur në Durrës para 10 ditësh.

Makina është në pronësi të shtetasit I.C, i cili ka bërë denoncim në polici për vjedhjen e automjetit.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Report TV - Atentati në Vlorë, makina e autorëve e vjedhur 10 ditë më parë në Durrës
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ssx2o" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above