Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Report TV - Post marrëveshja, Koalicion PD-PS? Përçahet opozita

last year0 views

TXG8MkagApxY704

Report TV

A është bashkëqeverisja njëmujore PS-PD një provë për një aleancë më afatgjatë paszgjedhore, gjithnjë nëse asnjëra nga dy partitë e mëdha nuk marrin 71 mandate të domosdoshme, për të qeverisur vetme, siç edhe ka gjasa të ndodhë?

Kjo është dilema e madhe politike që ka pasuar zyrtarizimin dhe zbatimin me votën në parlament të marrëveshjes politike mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të opozitës, Lulzim Basha.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Report TV - Post marrëveshja, Koalicion PD-PS? Përçahet opozita
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5sswru" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above