Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ruçi me të rinjtë: PS do të vetëqeverisë - Top Channel Albania - News - Lajme

last year0 views

Duke kërkuar votën e studentëve të qarkut Fier në Tiranë, Gramoz Ruçi deklaroi se PS në këto zgjedhje do të futet për të vetëqeverisur dhe jo për të bashkëqeverisur.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ruçi me të rinjtë: PS do të vetëqeverisë - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5sswkv" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above