Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Vlorë, vritet drejtori i OSHEE-së e 1 person tjetër (pa koment) - Top Channel Albania - News - Lajme

last year0 views

Atentat në Vlorë, vritet drejtori i OSHEE-së dhe një person tjetër
Një atentat me armë zjarri është kryer pasditen e kësaj të mërkure në Sheshin e Flamurit, në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të vrarë.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Vlorë, vritet drejtori i OSHEE-së e 1 person tjetër (pa koment) - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5sswf6" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above