Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ora News – Tërmet 4.4 ballë në Tiranë e Bulqizë, panik tek banorët

last year1 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në qytetin e Tiranës, Peshkopi, Elbasan dhe në zonat përreth.
Tërmeti u regjistrua në orën 12:30 minuta dhe ishte me një magnitudë 4.4 ballë dhe një thellësi 10 km.
Sipas të dhënave nga eardhquake, epiqendra e tërmetit ishte 43 km nga Tirana, 22 km nga Peshkopia dhe 9 km nga Bulqiza.
Siç raporton korrespondenti i Ora News në Bulqizë, Arjan Zefi këto lëkundje kanë shkaktuar panik tek banorët dhe nxënësit e shkollave, të cilët janë detyruar të ndërpresin mësimin.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/lekundje-te-forta-termeti-ne-tirane-dhe-elbasan/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ora News – Tërmet 4.4 ballë në Tiranë e Bulqizë, panik tek banorët
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ssvk6" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above