Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ora News - Gjinushi për Ora News: PS s'fiton e vetme 71 mandate. Rama t'i bëjë llogaritë mirë

last year1 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Kreu i PSD-së Skënder Gjinushi thotë se nuk do të gabojë këtë herë dhe i bën thirrje Ramës të bëjë llogaritë mirë sepse i duhen mandatet e PSD-së për të fituar e majta 71 mandate.
Në një intervistë telefonike për Ora News Gjinushi tha : Këtë herë nuk do të gabojmë. Ne dijmë të bëjmë llogaritë tona. Do vazhdojmë garën më me forcë. I bëj thirrje dhe Edi Ramës ti bëjë llogaritë mirë sepse i duhet absolutisht bashkëpunimi me PSD, pavarëisht presionit që ka nga të vetët
Intervista telefonike e kreut te PSD-se, Skender Gjinushi me gazetarin e Ora News Klodi Karaj.
Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/gjinushi-per-ora-news-ps-nuk-fiton-e-vetme-71-mandate-rama-ti-beje-llogarite-mire/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ora News - Gjinushi për Ora News: PS s'fiton e vetme 71 mandate. Rama t'i bëjë llogaritë mirë
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ssu8q" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above