Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Report TV - Zgjedhjet, Pakti rrezikon Bashën s’ka justifikim për humbjen

last year0 views

TXG8MkagApxY704

Report TV

Pozitat e Lulzim Bashës në krye të Partisë Demokratike janë më të pasigurta dhe më të brishta se kurrë më parë.

Pakti i guximshëm politik PS-PD, në presionin dhe kujdesin e Perëndimit, vë në pikëpyetje fatin politik të kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha pas zgjedhjeve të 25 Qershorit.

Nëse deri para daljes nga çadra e ngujimit, Lulzim Basha kishte ngritur një alibi të madhe për të justifikuar çdo rezultat zgjedhor, me firmosjen e marrëveshjes politike, Basha ka shteruar çdo mundësi për të justifikuar një humbje të mundshme në zgjedhjet parlamentare të 25 Qershorit.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Report TV - Zgjedhjet, Pakti rrezikon Bashën s’ka justifikim për humbjen
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ssu0s" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above