Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Rama: Nëse PD nuk zhbllokon vettingun brenda majit, marrëveshja prishet

last year0 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT
Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar Partinë Demokratike se nëse brenda majit nuk zhbllokon vettingun, marrëveshja e arritur në 18 maj do të prishet.
Rama i ka bërë thirrje PD që bashkë me deputetët socialistë të zgjedhin nga lista e ekspertëve anëtarët e dy komisioneve të vettingut.
Rama: Unë Saliut këtu i them vetëm një gjë, të qartë dhe të prerë: Sali, nëse PD nuk do të zhbllokojë me votat e deputetëve të saj që bashkë me deputetet tanë duhet të përzgjedhin nga lista e ekspertëve anëtarët e dy komisioneve të vettingut, pra nëse PD nuk do ta zhbllokojë brenda majit vettingun, marrëveshja është e prishur.Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv

Report this video

Select an issue

Embed the video

Rama: Nëse PD nuk zhbllokon vettingun brenda majit, marrëveshja prishet
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ssu08" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above