Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Report TV - Përurohet “Shtëpia e gjetheve” Rama: Thesari i kujtesës kolektive

last year0 views

TXG8MkagApxY704

Report TV

TIRANE-Kryeministri Edi Rama e cilësoi muzeun më të ri të hapur dje në Tiranë ?Shtëpia e Gjetheve?, një shtëpi ku fshihet një thesar i kujtesës sonë kolektive.

Gjatë ceremonisë së përurimit të këtij muzeu, kryeministri Rama theksoi se ?Nga Bunkart 1 dhe Bunkart 2 deri sot tek ky muze, për nga gjithë procesi, nga përfshirja e njerëzve që i dhanë jetë dhe nga muzeografia si themel i punës së bërë, është pa dyshim guri më i çmuar i kurorës?.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Report TV - Përurohet “Shtëpia e gjetheve” Rama: Thesari i kujtesës kolektive
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5ssthk" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above