Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

CHP'nin Berberoğlu'nun Tutuklanmasına Tepki Yürüyüşü - Genel Başkan Yardımcısı Tezcan

geçen yıl7 views

haberler

Haberler.com

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Sayın Başbakan, Genel Başkanımız için 'Yürüyor, kendisine eziyet ediyor' diyor.
Lafa bakın. Biz en fazla kendimize eziyet ederiz. Biz sizin gibi millete eziyet etmeyiz." dedi.

Tezcan, CHP'nin, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki yürüyüşü sırasında Kahramankazan ilçesi Saray Mahallesi'nde verilen molada gazetecilere açıklamada bulundu.

Yürüyüşün ikinci gününde olduklarını hatırlatan Tezcan, "Türkiye'nin her yerinden adalet istemi güçlü bir şekilde yükseliyor." dedi.

Bu durumun adalete ihtiyacı olanları mutlu ederken, zorbalığın temsilcisi olan iktidar sahiplerini ve onların iştirakçilerini rahatsız ettiğini savunan Tezcan, şöyle devam etti:

"Dünden bu yana önce Sayın Bahçeli, ondan sonra AK Parti Genel Başkanı Sayın Erdoğan, ondan sonra Başbakan ve Adalet Bakanı, Sayın Genel Başkanımızın mazlumların sesi olan adalet yürüyüşünden rahatsızlıklarını açıkça ifade etmeye başladılar. Haber

http://haberler.com/chp-nin-berberoglu-nun-tutuklanmasina-tepki-9738110-haberi/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

CHP'nin Berberoğlu'nun Tutuklanmasına Tepki Yürüyüşü - Genel Başkan Yardımcısı Tezcan
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5qsmf0" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle