Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

KRIM I RENDE NE POGRADEC,GJENDET PA JETE ÇIFTI I BASHKESHORTEVE,GRUAJA VRAU BURRIN DHE ME PAS PIU HE

last year0 views

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV
https://www.7news.tring.tv
https://www.facebook.com/Tringnews7
https://www.youtube.com/TringNews7
Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.
Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, nga gazetarët tanë në terren 24 orë gjatë 7 ditëve të javës.

Report this video

Select an issue

Embed the video

KRIM I RENDE NE POGRADEC,GJENDET PA JETE ÇIFTI I BASHKESHORTEVE,GRUAJA VRAU BURRIN DHE ME PAS PIU HE
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5oxhaq" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above