Willst du all deine kürzlichen Suchen entfernen?

Alle kürzlichen Suchen werden gelöscht

Nie wypuszczony przez Policję do ubikacji Zbigniew Stonoga oddaje mocz w celi na podłogę, 20 sek. migawka KSP 168-72658

letztes Jahr78 views

mysowa

mysowa

FAŁSZYWE ALIBI dla Komendy Stołecznej Policji 10.05.2017 po informacji w mediach społecznościowych o stwierdzeniu na ciele aresztowanego Zbigniewa Stonogi licznych obrażeń, odniesionych w areszcie policyjnym, sprokurował i podpisał asp. szt. Mariusz Mrozek, Rzecznik Prasowy Komendanta Stołecznego Policji zapewniając "...pełną transparentność ...działań i gotowość do wyjaśnienia wszelkich kwestii, pozostających w zainteresowaniu opinii publicznej".

20 sek. migawka filmowa (7.32 MB) z policyjnej kamery w celi pod sufitem nie zawiera głosu ofiary bestialskiego znęcania się warszawskiej policji nad mężczyzną sfilmowanym przy oddawaniu moczu we własne spodnie, po odmówieniu aresztowanemu i skutemu pasem unieruchamiającym dłonie, prawa do skorzystania z ubikacji, do czego Rzeczpospolita Polska zobowiązana jest przecież podpisanymi Konwencjami a policjanci związani są obowiązującymi ich w całej Polsce procedurami oraz Konstytucjią RP, która też chyba (poza tekstem Postanowienia z Helsinek) ma jakiś akapit jasno i czytelnie zobowiązujący funkcjonariuszy policji do godnego zachowywania się w miejscu pracy a także nie znęcania się nad człowiekiem i obywatelem uwięzionym, któremu policja zobowiązana była wcześniej odpowiedzieć, kiedy zadzwonił na policję prosząc o przewiezienie go do więzienia, że KSP to nie TAXI i nie Białołęka; ob. skazany winien sam, na własny koszt stawić się w celu odbycia zasądzonej kary, nie w sądzie, czy na policji, lecz w zakładzie penitencjarnym.

Skazany człowiek miał przy tym prawo zapragnąć wypić ze zgryzoty, przed spaniem, kieliszek czerwonego wina, którego Pan Jezus przed ukrzyżowaniem nie odmówił sobie także, zamiast odmiawiać pacierze z uczniami, natomiast nie mogąc zasnąć w ogrójcu, mógł ob. Stonoga chcieć podzielić się przez telefon z byle kim w środku nocy dręczącą go myślą, że chyba lepiej, aby go diabły już zabrały, skoro nie ma innego wyjścia, a nie idzie zmrużyć oka opatrzności. Policja wszak nie miała prawa opacznie i bezmyślnie reagować na wezwanie głupiego i jechać do niego przed godz. 3 w nocy, ponieważ policja nie ma obowiązku debilnego reagowania na byle zaczepkę przez telefon.

A poza tym "CZAS LIMUZYN się skończył" - skonstatowała premier Beata Szydło po skasowaniu przez BOR obu limuzyn rządowych i po tym, jak magazyn sowa poinformował przed kilku dniami, że w Niemczech są już u producenta i w paru innych miejscach przeformatowane wszystkie dane (nadmierna prędkość, droga hamowania, zużycie oleju, opon itd), które w chwili uderzenia w Oświęcimiu przez audi 8 w seicento a potem w drzewo przekazane zostały automatycznie przez software wbudowane seryjnie przez producenta auta, którym przewożeni są notable w obcych krajach przez kierowców nie zdających sobie sprawy z tego, że zachodnie paralizatory na stanie Policji w PL też mają fabrycznie wbudowane hartware, które daje cynk do FBI, BND, Mossadu i na Księżyc. Po pociągnięciu za cyngiel przez nie wtajemniczonych w arkana Sztuki Królewskiej. Shalom

Dieses Video melden

Wähle ein Problem

Das Video einbetten

Nie wypuszczony przez Policję do ubikacji Zbigniew Stonoga oddaje mocz w celi na podłogę, 20 sek. migawka KSP 168-72658
Automatische Wiedergabe
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5lunx7" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Fügen Sie das Video zu Ihrer Website mit dem obigen Einbettungscode hinzu