2008 Armenia (Final)

Galiza

by Galiza

476
8 909 views
  • About
  • Export
  • Add to
"Qele, Qele"

9 comments

o sıyasetı gayet basarılı bır sekılde turkıyede ısın ıcıne sokuyor. bak sen mesela dimi. ve bu kactane turk ermenıstana oy atabılır kı

sıyaset olmayan bır yarısma ıstıyorum ve sarkı ve performansı ıyı ıse kazan ulke ermenıstan olsun yada dıgerlerı benım ıcın farketmez gercekten sevıyorsamda kımse benım oy hakkımada mudahele edemez. bu yılkı sarkılarıda cok guzel sadece ıyı bır kargrfa ıhtyacları var ıyı olursa krgrf ve performans ılk altıda yer alacaklardır.
By okeanosSs 5 years ago
siyasetı karıstıran bız deılız!! eger kı bız olsak herlade bızden o kadar puan gıtmez dımı ama!!! onlardan bıze gelen puanlara bakılırsa sıyasetı kımın yaptıgı one cıkar,bu arada sen sanma kı sarkısının guzellıgınden 4. oldular bu sadece sozde soykırım destekleme gostergesı avrupalılar ıcın!!!!
By yakup35 6 years ago
ŞARKI GÜZEL,ŞOV GÜZEL,SÖYLEYEN BAŞARILI VE GÜZEL.LÜTFEN EUROVISION ŞARKI YARIŞMASI SİYASİ BİR KİMLİK ALMASIN.EN İYİ OLAN NE OLURSA OLSUN KAZANSIN.ERMENİSTAN ÇOK İYİYDİ,LAYIK OLDUĞU SONUCU ALDI.4. OLDUĞUMUZDA BİZDE SEVİNMİŞTİK,BAŞARILI BULMUŞTUK O SONUCU.2009 EUROVISION ŞARKI YARIŞMASININ EN İDDİALI ÜLKESİ BENCE ERMENİSTAN.KAZANMASI MUHTEMEL ÜLKELERDEN BİRİSİ,EĞER İYİ BİR ŞARKI VE SAHNE ŞOVU İLE GİDERSE MOSKOVA'YA.
By ERKAN-16-67 6 years ago
sarkı guzel hakkını yememek lazım ama sonucta ermenıstan adına soylenıyor,tabı bu da sarkının onune gecıyor...
By yakup35 6 years ago
bu kadar süper yorum ve güzellik olamaz bnce çokk hoş bi şarkı ama daha ii derece yapabilirdi buda ii :)))
By a-p-o-- 6 years ago
Show more comments