Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Oyunu Kullandı

last year53 views

Oyuncu Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel, oyunu Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kullandı. Oy verirken mührü unutan Korel, görevliler tarafından uyarıldı.

Sinema ve dizi oyuncusu Halit Ergenç, Anayasa değişikliği referandumda oyunu kullanmak için eşi Bergüzar Korel ile Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne geldi. Vatandaşlar ünlü çifte yoğun ilgi gösterdi. Eşi ile birlikte oy kullanacağı sandığa gelen Ergenç, kimlik kontrolünden sonra oyunu verdi. Oy verme işlemi sonrasında Bergüzar Korel, mührü unutunca görevliler tarafından uyarıldı. Daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan oyuncu Halit Ergenç , “Hayırlısı olur inşallah. Önemli bir gün. Herkesin bütün değerlerini ve gelecek düşüncelerini ortaya koyup, adam akıllı düşünerek, karar vermesi gereken bir gün. Herkes kararını vermiştir, bugüne kalmaz” dedi.

Bergüzar Korel yaptığı açıklamada hayırlı olmasını diledi. Oy verme işlemi sırasında mührü unutmasının hatırlatılmasını Korel, gülerek karşıladı.

=====================================================

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:


İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi


İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri

İhlas Haber Ajansı hakkında


İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için

Report this video

Select an issue

Embed the video

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Oyunu Kullandı
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5igqa3" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above