TechCrunch: розвиток віртуальної реальності і вплив Брекзиту на технології
  • 7 years ago
Віртуальна і розширена реальність, медичні та мобільні технології були у центрі обговорень на щорічному форумі TechCrunch у Лондоні.

Однак на дебати також вплинула проблема Брекзиту, оскільки Лондон залишається найбільшим технологічним центром Європи, незважаючи на рішення британців вийти з ЄС.

Експерти кажуть, що після виходу Великої Британії з Євросоюзу міграція повинна зіграти ключову роль для технологічної галузі міста. Але є перешкода — візи.

Майк Бучер, редактор At Large: “На стартапи впливають два чинники: гроші і таланти. А Брекзит вплине на прибуття талантів, адже вони будуть змушені просити візу, право на роботу у Великій Британії, дізнаватись можливості для працевлаштування.”

Одна з найгарячіших тем форуму — віртуальна реальність. Компанія RiftCat, що базується у Польщі, пропонує технологію, яка дозволяє фанатам відеоігор у віртуальній реальності бавитися у високоякісні ігри за допомогою простого додатка на смартфоні та гарнітури.

Марек Антонюк, менеджер RiftCat: “Дві гілки віртуальної реальності — комп‘ютерна та мобільна — мають свої власні переваги та недоліки. У комп‘ютерній віртуальній реальності — вища якість, але вона — дорога. А мобільна — дешева, тому що Ви можете використовувати Ваш смартфон, просто одягнувши гарнітуру. Однак її можливості значно менші. Отже, ми робимо місток між цими двома віртуальними світами.”

Віртуальна реальність та розширена реальність набули додаткової популярності завдяки успіху гри ‘Pokemon Go’. Компанія з Ліверпуля SwapBots створила додаток, що наче оживляє картонні іграшки.

Філ Чарнок, менеджер SwapBots: “Коли Ви молоді, то уявляєте, як іграшки могли би ожити. А тепер Ви можете, не те щоб замінити свою власну уяву, а побачити її на екрані. Ви можете побачити іграшки, які оживляли у своїй уяві, побачити їхню взаємодію.”

Згідно з останніми дослідженнями компанії Atomico, яка інвестує у технології, Лондон привабив 300 тисяч розробників і зберігає статус технологічної столиці ЄС. На другій позиції — Париж — 134 тисячі.
Recommended