Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Бразилія: протестувальники влаштували сутички у парламенті

2 роки тому0 views

Десятки протестувальників увірвалися до нижньої палати бразильського парламенту. Вони силою захопили президію і почали вимагати провести в країні військовий переворот, аби скинути правоцентристський уряд Бразилії. Учасники протесту заявили, що більше не можуть терпіти корупцію, яка просто поглинула владні структури країни. Охорона парламенту намагалася зупинити протестувальників, врешті сутички розпочалися просто у залі засідань. Вивести учасників протесту змогла лише федеральна поліція після тригодинного протистояння.

Днем раніше у Ріо-де-Жанейро протест державних службовців проти заходів жорсткої економії уряду теж переріс у сутички. Ось що розповідає учасник протесту: “Ми просто вимагаємо наші основні права – права людей в Ріо-де-Жанейро, робітників державного сектору. Ми – не злочинці чи крадії, нічого подібного! Ми – прості робітники, і у відповідь на наші вимоги у нас просто стріляють гумовими гулями”.

Протестувальники вимагали від уряду, серед іншого, виплатити їм заборгованості по зарплаті. Багато із них працювали над організацією літньої Олімпіади, однак досі не отримали гроші за свою роботу.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Бразилія: протестувальники влаштували сутички у парламенті
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x52egt7" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above