Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Ora News – Pronari i lokalit shënjestër e atentatit në Vlorë. Ja vendi ku u gjet makina e djegur

2 years ago3 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Vijojnë hetimet në lidhje me atentatin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, ku mbetën të vrarë dy persona ndërsa një tjetër u plagos.

Viktimat janë Ilir Deromema pronari i pikës së basteve ku ndodhi krimi dhe Dhimitër Çani 60 vjeç ndërsa u plagos Krenar Runaj, 53 vjeç.

Burimet nga policia bëjnë të ditur se ka dyshime se pronari i lokalit, Ilir Deromema mund të ketë qenë objektiv i vrasjes.

Një nga pistat e hetimit është hasmëria, për një vrasje e ndodhur në 1998. Ilir Deromema dyshohet se ka qenë autor i vrasjes së Lame Gockaj.

Në vendgjarje janë gjetur një sasi e madhe gëzhojash ndërsa janë numëruar 23 shenja plumbash.

Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/vendi/pronari-i-lokalit-shenjester-e-atentatit-ne-vlore-ja-vendi-ku-u-gjet-makina-e-djegur/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Ora News – Pronari i lokalit shënjestër e atentatit në Vlorë. Ja vendi ku u gjet makina e djegur
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4tyk6w" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above