Advertising Console

  Ataturk'un Meclis Acilis Konusmasi

  Repost
  Pars971

  by Pars971

  33
  31 313 views

  27 comments

  mehmed
  :) osmanlı 77 yi tanımam bilmem ama adamın agzından tek küfür duymadım ancak atatürkçüyüm diyenlerin her nedense agızlarında küfür eksim olmamış burda. bu mu yanı atatürkçülük. m kemal in denemeye çalıştığı demokrasi nerde farklı seslere özgürlük nerde.

  ayrıca konuşmada ilim geçiyor değil mi? ilim ne yapar tabuyu yıkar dogmaya karşıdır değilmi. sizin atatürk ünüz şimdi bir dogma olmuyor mu?

  ve bir de merakl ettiğim bir konu var.

  M Kemal bazı cuma hutbelerinde boy göstermiş meclisi cuma günü kurban keserek ve kuran okutarak açmıştır. peki daha sonra kuran i.in muhammed in yaveleri demesi yada gökten indii sanılan kitaplar demesi. nasıl bir çelişkidir?

  buna bir cevap lütfen.
  By mehmed5 years ago
  DamarcIIII
  geçmişte de bugünde de bu ülkenin bağımsızlığına tehlike düşürenler BAŞARAMADI VE ASLA BAŞARAMAYACAKLAR! ATAMIZIN ÇİZDİĞİ YOLDA İLELEBET YÜRÜYECEĞİZ!!! BUNU BÖYLE BİLİN VE ONA GÖRE DAVRANIN!!!
  By DamarcIIII6 years ago
  DamarcIIII
  lan osmanlı77!!ağzında peygamber gibi taptığın fetonun götü varken nasıl yazı yazabiliyon hayret ediyorum. ne alakası var deme. atatürkü sevmeyen adam hangi kafayla dolaşır etrafta? bunu bütün ATATÜRKÇÜLER biliyor. o kadar çok kişi tanıdım ATAMIZI sevmeyen, hepsine tuvalet deliğine bakar gibi baktım. çünkü başka gözleri haketmiyor bu o.çocukları. ama bunların bana çok faydası oldu. çünkü ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK'ü daha çok sevmeme neden oldular. size teşekkürü bir borç bilirim. sizin gibiler oldukça ülkeyi gerçekten kimlerin ele geçirdiğini daha iyi anlıyorum. ABD'de yaşayan feto iti!!! kendin ordasın ama sıçtığın bokların kokusu bu ülkede!!! elinden geleni ardına koyma. bu ülkeyi bize ATATÜRK bıraktı tarihi okumayan o.çocukları. Hala osmanlı kafasıyla yaşayan piçler! vahdettin gibi bir piçin ingiliz mandalığı mı kabul etmek istiyordunuz? geçmişte de bugünde de bu ülkenin bağımsızlığına tehlike düş
  By DamarcIIII6 years ago
  ethemefe09
  OSMANLI77 DENEN ONUN BUNUN ÇOCUĞU FETULLAH KÖPEĞİ CUMHURİYET DÜŞMANI YOBAZ PİİİÇ ERMENİ DÖLÜÜÜ....ATATÜ,RKÜ AĞZINA ALIRKEN BESMELE ÇEK TAMAMMI.SENİN GİBİ YOBAZ VE ŞEREFSİZLERE HADDİNİ BİLDİRMEK BİZ ATATÜRKÇÜLRİN BOYNUNA BORÇTUR.KANAL 7 DENE PİÇLER SİZİN GİBİ SALAKLARIN SIRTINDAN ZENGİN OLDULAR .DENİZ FENERLERİYLE İNANAN İNSANLARI HİÇ DÜŞÜNMÖEDEN ALLAHTAN KORKMADAN SOYDULAR..AMA SEN VE SENİN GİBİ PİÇLERRR FETOŞ UN KIÇINI YALAYIN ADİ KÖPEKLER.

  EGER CESARETİN VARSA İSTEDİĞİN HERYERDE VE ZEMİNDE SENİNLE KARŞILAŞMAYA HAZIRIM.ŞEREFSİZ KÖPEK
  By ethemefe097 years ago
  GuEsT_RaP
  Dedelerinin yazdığı tarih bizi ilgilendirmez osmanlı77. Bu ülkenin kaderinden ne senin dedelerin(Damat Ferit,Şeyh Sait,Ali Paşa,Demirci Mehmet Efe, Çerkez Ethem,Ali Galip, Şeyh Eşref vs.)nede senin torunların eksik oldu. Osmanlıya özeniyosan yol orda. Al tohumu belli olmayan torunlarını erittiğiniz demir dağın ardına dönün.Biz Ata'mızdan borç aldığımız bu Cumhuriyet'i torunlarımıza miras bırakmaya kararlıyız ...!!!
  By GuEsT_RaP7 years ago
  Show more comments