Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Tiranë, krim brenda familjes, vritet një person - Top Channel Albania - News - Lajme

2 years ago1 views

Një person humbi jetën i goditur me thikë në një banesë në afërsi të shkollës ?Dëshmorët e lirisë?. Rreth orës 21 e 45 minuta të së hënës, viktima Artur Kurti, me një thikë në dorë, i është drejtuar banesës në rrugën ?Zef Jubani? në Tiranë ku gjendej djali i tij, Jurgen, bashkëshortja e tij dhe kunati.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Tiranë, krim brenda familjes, vritet një person - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4265cb" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above