Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Identifikohet vrasësi i Denis Kasaj, arrestohet dhe një bashkëpunëtor- Ora News- Lajmi i fundit-

2 years ago1 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Arrestohet një tjetër bashkëpunëtor në vrasjen e Denis Kasaj në Fier në janar të këtij viti. Ndërkohë policia ka identifikuar edhe autorin e dyshuar të ekzekutimit mafioz të Kasaj dhe plagosjes së dy miqve të tij.

Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/identifikohet-vrasesi-i-denis-kasaj-arrestohet-dhe-nje-bashkepunetor-i-atentatorit/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Identifikohet vrasësi i Denis Kasaj, arrestohet dhe një bashkëpunëtor- Ora News- Lajmi i fundit-
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3sqc3r" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above