Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Mediat britanike: Futbolli në luftë - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago0 views

Të gjitha gazetat britanike i kanë kushtuar artikuj të veçantë zhvillimit që mori ndeshja midis Serbisë dhe Shqipërisë.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Mediat britanike: Futbolli në luftë - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3frrap" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above