Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Fyle: Politika të shikojë përpara - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago0 views

Në një intervistë të fundit përpara largimit nga detyra, Komisionieri për Zgjerimin Shtefan Fyle rrëfen për Top Channel historinë e marrëdhënies se tij me Shqipërinë, me politikanët shqiptarë në Qeveri dhe opozitë.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Fyle: Politika të shikojë përpara - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3frm0a" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above