Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Gjendet snajperi i RENEA-s - Top Channel Albania - News - Lajme

3 years ago0 views

Policia gjeti 15 armë zjarri dhe municione të shumta në zonën e përroit pranë Teleferikut në Lazarat.

Report this video

Select an issue

Embed the video

Gjendet snajperi i RENEA-s - Top Channel Albania - News - Lajme
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3fmnls" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above