Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Like
Watch Later
Share
Add to

Zbulohen pamjet e grabitjes së kazinosë në Sarandë- Ora News- Lajmi i fundit-

3 years ago1 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Publikohen pamjet e grabitjes së kazinosë së ndodhur së ndodhur më 2 nëntor 2015 në Sarandë.
Ka qenë ora 00: 37 e 2 nëntorit kur dy grabitësit me kapuç në kokë dhe me automatik në dorë kanë hyrë në kazino për të grabitur xhiron e saj.
Faqja online Saranda Web publikon një video gati 3 minuta ku tregohet e gjitha çka ka ndodhur brenda në kazino në momentin kur dy grabitësit ende të paidentifikuar kanë hyrë dhe nën kërcënimin e armëve kanë marrë shumën prej 2.4 milionë lekësh të reja, sipas policisë.

Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/zbulohen-pamjet-e-grabitjes-se-kazinose-ne-sarande-u-moren-2-4-milione-leke/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Zbulohen pamjet e grabitjes së kazinosë në Sarandë- Ora News- Lajmi i fundit-
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3cf3p0" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above