Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Armand Duka rrëfen emocionet për Ora News: Kisha frikë për fitoren, por ia dolëm

3 years ago1 views

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Presidenti i FSHF, Armand Duka ka ndarë me Ora News emocionet e fitores dhe kualifikimit në Euro 2016. Për më shumë klikoni në http://www.oranews.tv/vendi/armando-duka-rrefen-emocionet-per-ora-news-kisha-frike-per-fitoren-por-ia-dolem/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Armand Duka rrëfen emocionet për Ora News: Kisha frikë për fitoren, por ia dolëm
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x39a92j" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above