Do you want to remove all your recent searches?

All recent searches will be deleted

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową, ocieplanie budynków

3 lata temu218 views

Wykonanie izolacji budynku metodą natryskową pianką poliuretanową - PAMA IZOLACJE Słupsk.

Zastosowania izolacji natryskowych obejmują w zasadzie wszystkie obszary dachów płaskich i skośnych, sufitów, ścian i podłóg. Na przykład izolacja natryskowa jest często stosowana do uszczelniania przestrzeni dachowych, zapewniając jednocześnie izolację, nie przewiewność, odporność na wpływy atmosferyczne i czasem także stateczność konstrukcyjną. Jak wszystkie izolacje PU, wersja natryskowa ma przewodność cieplną niższą niż wiele innych powszechnie stosowanych wyrobów izolacyjnych, nie musi więc być tak gruba, by osiągnąć ten sam poziom izolowania dachu.

Natryskowa pianka izolacyjna PU jest opłacalnym i uniwersalnym sposobem izolowania powierzchni wszelkiego rodzaju, włącznie z przestrzeniami kłopotliwymi i trudno dostępnymi. System poliuretanowy jest tworzony poprzez natrysk bezpośrednio na podłożu, które ma być zaizolowane. Natryskiwany materiał tworzy ciągłą, równą warstwę bez złączy i szczelin, eliminując wszelkie mostki cieplne. Izolacja natryskowa jest idealnym rozwiązaniem dla bardzo szerokiej gamy powierzchni i kształtów, ponieważ materiał dostosowuje się bez przerw do każdego profilu.

Pod nazwą PU kryje się grupa materiałów izolacyjnych opartych na PUR (poliuretan) lub PIR (poliizocyjanuran). Zamknięta struktura komórkowa z dużą ilością wiązań powoduje dobrą stabilność cieplną, dużą wytrzymałość na ściskanie i doskonałe własności izolacyjne. Izolacja PU ma bardzo małą przewodność cieplną, zaczynającą się od zaledwie 0.022 W/(m2.K) i sprawiającą, że jest to jeden z najskuteczniejszych obecnie dostępnych materiałów izolacyjnych dla szerokiej gamy zastosowań.

Izolacje budynków pianką w mieście Słupsk i na Pomorzu wykonuje firma PAMA IZOLACJE
http://pama-izolacje.pl/

Report this video

Select an issue

Embed the video

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową, ocieplanie budynków
Autoplay
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x366aur" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Add the video to your site with the embed code above