Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Avrupa'da göçmen krizi sürüyor.

3 yıl önce18 views

Fransa ve İtalya, Fransa’nın göçmenlere sınırları kapatması nedeniyle geçtiğimiz hafta sert bir tartışma yaşamıştı.

Tartışmanın ardından Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile İtalya Başbakanı Mateo Renzi Milano’da düzenlenen Uluslararası Fuar’da bir araya geldi. Hollande ve Renzi Avrupa’yı ilgilndiren pek çok konunun yansıra iki ülkeyi karşı karşıya getiren göçmen sorununu ele aldı.

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, sınırları kapattıkları ve göçmenleri İtalya’ya geri gönderdikleri halde, İtalya’nın bu sorunla tek başına mücadele edemeyeceğini dile getirdi:

“İtalya, Malta ve Yunanistan ile birlikte Avrupa’nın güneyinde olduğu için, herkesin yerine tüm faturayı ödemek zorunda değil. Bu operasyonu yürütmek tek başına İtalya’nın sorumluluğunda da olamaz. Diğer ülkeler de buna katkı yapmalı”

AB içinde göçmen sorununu Dublin Anlaşması düzenliyor. Buna göre, sınırları kaldıran Avrupa Birliği’ne kaçak olarak giriş yapan göçmenlerin işlemlerinin, giriş yaptıkları AB ülkes

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Avrupa'da göçmen krizi sürüyor.
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2uuwbd" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle