Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Spark Ölçüm Teknolojileri WIN Fuarı 2015

3 yıl önce53 views

sparkmeasure

sparkmeasure

Spark Ölçüm Teknolojileri, 19-22 Mart 2015 WIN Otomasyon Fuarı'nda

Teknoloji sektöründe elektronik test ve ölçüm cihazları konusunda öncü olan Keysight Technologies’in Türkiye’deki Tek Yetkili Distribütörü Spark Ölçüm Teknolojileri A.Ş. , alanında son derece uzman kadrosu ve müşteri odaklı yaklaşımları ilke edinmesi ile sistem ihtiyaçlarının karşılanmasında ilk tercih edilen çözüm ortağı konumundadır. Spark Ölçüm Teknolojileri; Otomotiv Sanayii, Savunma Sanayii, Yurt Güvenliği, Telekomünikasyon, Elektronik Üretim, Eğitim ve Araştırma Kurumları, TV Yayıncılığı sektörlerinde yürüttüğü tüm faaliyetleri ile Türkiye’de yüksek teknolojinin gelişimine öncülük etmekte, önemli katkılarda bulunmaktadır.
Ürün Portföyü: Osiloskop, El tipi ürünler (Dijital Multimetre, Pensamepermetre, El Tipi Osiloskop vb.), Termal Kamera,LCR metre, Data logger, Güç kaynakları, Güç Sensörleri ve daha bir çok temel elektronik ölçüm cihazları; Network Analizör, Spektrum Analizör, Sinyal Üreteçeleri gibi RF & Mikrodalga cihazları ve cihaz için uygulama yazılımı, cihaz kontrol yazılımı, Gelişmiş Tasarım Sistem Yazılımı (ADS), 89600 VSA vb. test ve ölçümlerinizi kolaylaştıracak bir çok yazılım bulunmaktadır.
• Keysight El Tipi Ve Taşınabilir Test Araçları ailesi sürekli gelişmekte ve genişlemektedir. Dijital multimetre (DMM) ve temel kapasitans metreden osiloskop, spektrum/sinyal ve network analizörlerine, termal kamera, el tipi ve taşınabilir test cihazları size işlerinizi tamamlamanız için gereken test ve ölçüm yeteneklerini sağlar. Sanayi ve üretim - elektronik, elektrik, montaj ve bakım, kablosuz iletişim, havacılık ve savunma, ya da endüstriyel proses test hangi alan olursa olsun el tipi cihazlarımızı geniş bir ürün yelpazesi ile sizlere sunuyoruz.

• Osiloskoplar: mükemmel değerlerden mükemmel performansa... İster dünyadaki en yüksek ölçüm doğruluğuna sahip, en hızlı gerçek zaman osilokobuna ihtiyacınız olsun isterse daha basit bir osilokoba, Keysight osiloskopları her alanda ihtiyaçlarınız için en üstün teknolojiyi sizlere sunar. Size satın alabileceğinizi düşündüğünüz osiloskoptan daha kapsamlısını sunmak için tasarlanmıştır. En basit osiloskoplarımızda bile:
o Güçlü sinyal yakalama ve geniş görüntüleme açısı
o Dahili yardım menüleri, otomatik ölçeklendirme, USB bağlantısı ve tüm Keysight cihazlarında olduğu gibi standart 3 yıl garanti sayesinde üretkenliği arttırın.
o FFT math, standart git-gitme mask testi ve 1000 tetikleme vakasına kadar ardışık kazanım sayesinde gelişmiş ölçüm kabiliyetlerine sahip olabilirsiniz.

• FieldFox: Mikrodalga ve RF modellerle doğru ölçümü yanınızda taşıyın, nereye giderseniz Keysight kalitesinde ölçüm yapabilirsiniz. Maksimum frekans aralığı 4 GHz ve 26.5 Ghz arası olan FieldFox taşınabilir analizörler, kablo ve anten analizörler (CAT), vektör network analizörler, spektrum analizörler ve hepsi bir arada kombinasyon analizörler olarak konfigüre edilebilir.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Spark Ölçüm Teknolojileri WIN Fuarı 2015
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2p1djy" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle