Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

AA Vision - Agim Sylejmani: Intervistë me Ismet Sylejmanin

3 yıl önce408 views

aavisiontv

Sonbolum12

Në këtë intervistë ekskluzive, Idealisti nga Kosova Ismet Sylejmani sqaron për shikuesit e AA Vision se si u zhvilluar veprimtaria ilegale gjate viteve te 90' në Kosovë, si u përgatit lufta çlirimtare. Poashtu do të mësoni se si u organizuan akademitë përkujtimore për dëshmorët e kombit, cilat janë pengesat dhe si veproi UDB-ja për uljen e imazhit të UÇK-së, Një pjesë e intervistës i kushtohet festimit të 100 vjetorit të lindjes së udhëheqësit të kombit shqiptar Enver Hoxha, cilat ishin pengesat dhe sa u mirëprit nga shqiptarët e Kosovës. Kjo intervistë u realizua nga Agim Sylejmani, redaktor për promovimin e vlerave të çlirimtarëve pranë AA Vision.
Për më shumë shikojeni intervistën e plotë!

Ju urojmë shikim të këndshëm!
Stafi i AA Vision

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

AA Vision - Agim Sylejmani: Intervistë me Ismet Sylejmanin
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2hd6vz" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle