Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Ölümden kaçan Suriyeli sığınmacılara şefkat göstermek gerekir.

4 yıl önce35 views

A9TV

A9 TV

BÜLENT SEZGİN: Hocam son zamanlarda Suriyelilere yönelik protestonun ardından tedirgin olan beş yüz Suriyeli özel izinle Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde bulunan sınır kapısından geçiş yaparak ülkelerine döndü. Bir de bunun tam aksi bir haber vardı Hocam inşaAllah. Mersin’e sığınan bazı Suriyeli gençler de kent sokaklarında çiçek dağıtarak kendilerine yardım ettikleri için halka teşekkür etmişler. Bazı Suriyeli sığınmacıların işledikleri suçlardan dolayı da insanlardan özür dilemişler. Fotoğrafları da vardı uygun görürseniz gösterelim inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Evet. Bayağı güzel bir hanımmış maşaAllah. Yazık günah bu insanları böyle tedirgin etmek. Zaten başları belada. İnanılır gibi değil. Rüya görüyorum, kabus görüyorum. Düşün bir yangın var; adam evi yanıyor, evi yanarken dışarıya kaçıyor, üstü başı yanmış “Sen niye kaçtın?” diyorsun “yangından. Git içerde yan” diyorsun. Böyle bir mantık olur mu? Böyle bir korkunçluk olur mu?

“Hocamız her zamanki gibi muhteşem görünüyor.” MaşaAllah.

Emre Kartal; sevgisizsin Emre. Emre Kartal, o da kafayı Suriyeliler’e takmış. “Para istiyorlar” diyor. “Dileniyorlar” diyor. Allah vermesin, perişan olmuş demektir. Allah seni de o hale getirebilir.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Ölümden kaçan Suriyeli sığınmacılara şefkat göstermek gerekir.
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x24nlf1" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle