Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

PKK eylemlerinin devam etmesi Türk milletine ızdırap veriyor.

4 yıl önce12 views

A9TV

A9 TV

BÜLENT SEZGİN: Hocam Van’da görevli 15 kişilik komando timinin yol güvenliğini sağlamak amacıyla önlem aldığı sırada bölgeye daha önceden PKK’lılar tarafından döşenen patlayıcı uzaktan kumandayla infilak ettirildi. Patlamada ölen ve yaralanan olmadı. Patlama sonrası bölgede hava destekli operasyon başlatıldı.

ADNAN OKTAR: İnanılır gibi değil. “Yol haritası çıktı. Harita noktaya doğru gidiyor emin adımlarla.” Adamlar azılı teröristlerin, kan döken eşkıyanın bizim aslan Mehmetçiğimizi şehit eden kahpelerin heykelini dikiyor. Bütün milletin gözü önünde dikiyor bunu. İnanılır gibi değil. Mayın patlatıyor, asker vuruyor, işçi kaçırıyor, şantiye basıyor, yangın çıkarıyor, bombalama yapıyor. “Süreç çok güzel gidiyor” diyorlar. “Gayet güzel, emin adımlarla noktaya doğru gidiyoruz” diyorlar. Ben anlayamadım burada hangi noktaya doğru gidiyoruz? Burada bir acayiplik var, bunların tedbirinin alınması lazım. Biz büyük bir milletiz, büyük bir devletiz, kahredici bir güce sahibiz. Bu haller normal haller değil. Acı bunlar, Türk milletine ıstırap veriyor bunlar. Gereği süratle yapılması lazım.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

PKK eylemlerinin devam etmesi Türk milletine ızdırap veriyor.
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x24nldd" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle