Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Efgan Ala ve Yalçın Akdoğan delikanlılar güvenimiz tam.

4 yıl önce9 views

A9TV

A9 TV

ADNAN OKTAR: Fikret dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Hocam, yeni kabinede Yalçın Akdoğan’ın da Başbakan Yardımcısı olması bekleniyor. Aynı zamanda çözüm sürecini kontrol edecek makamda olması bekleniyor. Aynı makam için Efkan Ala’nın da ismi geçiyor.

ADNAN OKTAR: Yalçın Akdoğan, Efkan Ala bunlar delikanlı aleminin delikanlıları. Bunlara güveniyoruz. Efkan Baba özellikle her zaman söylüyorum, zor anda gösterdiği yiğitlikten dolayı tarihe geçti. Vefasından delikanlılığından dolayı tarihe geçti. 

Evet dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Yalçın Akdoğan için bu akşam Ruşen Çakır’ın yayında bazı sözleri oldu Hocam.

ADNAN OKTAR: Ne diyor?

KARTAL GÖKTAN: “Yalçın Akdoğan ağırlığı en fazla olan isim diyebiliriz. Çünkü bazı kişiler vardır bakandan bile etkilidir, Yalçın Akdoğan bunlardan biri. Geçiş hükümetinin yanı sıra asıl olarak 2015’ten itibaren asıl yerini bulacaktır. Yalçın Akdoğan’ın Erdoğan üzerinde de en etkili isimlerden olduğunu söyleyebiliriz” dedi.

ADNAN OKTAR: Tayyip Hocam’ın üstünde Allah etkili. O, doğru neyse vicdanen ona göre hareket eder. Ama Yalçın Akdoğan helal süt emmiş bir delikanlı, dürüst bir delikanlı, dindar, Allah’tan korkan birisi. İyi olur inşaAllah. Ben rahatladım, hoşuma gitti. Başbakan’ın konumu, karakteri, kişiliği tam bizim istediğimiz tarzda. Bayağı güzel, Kuran’a uygun bir insan.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Efgan Ala ve Yalçın Akdoğan delikanlılar güvenimiz tam.
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x24nl0c" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle