Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

Akrebin Laneti - Fragman

4 yıl önce211 views

intersinema

interSinema

40'lı yılların New York'undayız. C.W. Briggs, çalıştığı sigorta şirketinin en ünlü müfettişidir. Çözemediği sahtekarlık yoktur. Ofisi reorganize etmesi için yeni işe alınan Betty Ann Fitzgerald'la yıldızı pek barışmaz. Betty Ann, parmak izi gibi yeni polisiye metotlara itibar etmeyen C.W.'nin yöntemlerini modası geçmiş bulmaktadır. Suçluların 'beynine girdiğini' iddia eden C.W. ise hisleri ile hareket ederek sonuç almaktadır.

Bir gün hep birlikte sihirbaz Volton'un gösterisine giderler. Volton ikiliyi hipnotize ederek birbirlerine aşık olduklarını sanmalarına yol açar. Ayrıca gizlice komut verdiği C.W.'nin geceleri zengin malikanelerden mücevher hırsızlığı yapmasına ve ertesi gün hiç bir şey hatırlamamasına, dolayısıyla dönüp dolaşıp yine kendi önüne gelen bu suç dosyalarını çözememesine sebep olur. Kafası karışık müfettiş ile Betty Ann'ın arasındaki sebebi açıklanamayan çekim ise, işleri daha da karıştırır.

http://intersinema.com/akrebin-laneti-filmi-fragmani/

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

Akrebin Laneti - Fragman
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x23fkg8" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle