Son aramalarınızın tümünü kaldırmak istiyor musunuz?

Tüm son aramalar silinecek

islami düğün organizasyonları ve semazen gösterileri bursa ilahi grubu

4 yıl önce213 views

Gür ailesinin kızı canan gür ile üzmez ailesinin oğlu islami üzmez ile dünya evine girdi. Kocaeli belediyesi Tepeköy kültür merkezinde gerçekleşen islami düğün organizasyonunda nikahı Kocaeli büyük şehir belediye başkanı sayın İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. Ünlü tasavvuf musikisi sanatçısı sinan topçu izmit ilahi grubu sahne aldığı dini düğün programında semazen grubu da eşlik etti.
Tepeköy kültür merkezinde gerçekleşen islami düğün organizasyona genç çiftin nikah şahitliğini izmit belediye başkanı doktor nevzat doğan yaptı ve nikahı kıymak üzere İbrahim Karaosmanoğlu geldi. Yaklaşık 1200 kişilik davetlinin olduğu dini düğün programında ünlü tasavvuf musikisi sanatçısı sinan topçu izmit ilahi grubu sahne aldı. Daha önce de izmitte çok sık bulunduğunu dile getiren topçu böyle programların olmasının kendisini mutlu olduğunu dile getirdi. Topçu sahnedeyken kendisine izmit semazen grubu da eşlik etti ve 1,5 saat süren sahne programının ardından genç çifte mutluluklar dileyen sinan topçu izmit ilahi grupları ile sahneden ayrıldı. Genç çiftin nikahı, takı ve tebriklerin ardından son buldu, canan ve İsmail çiftini kutluyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bu videoyu bildir

Bir konu seçin

Videoyu yerleştir

islami düğün organizasyonları ve semazen gösterileri bursa ilahi grubu
Otomatik oynat
<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x1s93uw" allowfullscreen allow="autoplay"></iframe>
Videoyu sitene yukarıdaki embed koduyla ekle